שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי – בגלל כל היתרונות

שיווק דיגיטליהעולם של היום הפך להיות ווירטואלי כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו מבצעים רכישות באמצעים דיגיטליים מבלי שנמשש את המוצר ומבלי שנראה אותו בפועל באופן מוחשי. איך אנחנו למעשה מסוגלים לעשות את הדבר? איך אנחנו מאמינים כי המוצר אכן יענה על הציפיות שלנו והוא אכן יתאים לנו ולצרכים שלנו? אז האמת היא שרבים מאתנו לא ממש הצליחו להתחבר לטרנד מהר כל כך. בולט הדבר במיוחד בקרב הישראלים החשדניים, לנו ארך זמן עד אשר התחברנו לטרנד העולמי אך כיום נדמה כי רוב רובם של הישראלים אף אלו החשדנים כבר גילו כי זה דווקא נוח מאוד והם נותנים לאצבעות ללכת במקומם.

איזו חנות ווירטואלית מצליחה למכור לנו הכי טוב?

זה לא סוד שלא לכל חנות ווירטואלית אנחנו מסכימים להיכנס ולבצע בו רכישות. מה גורם לנו להתייחס באהדה תוך מתן אימון מלא לאתר המציע לנו מוצרים שונים ולחילופין מאיזה אתר אנחנו מדירים את רגלינו? כאן ישנן כמה תשובות ולא נוכל להרחיב על כל הגורמים המשפיעים על הלקוחות. נציין את חלקם הבולט.

  • אתר מרשים –

אנחנו מושפעים ממראה העיניים. לא פעם המראה של החנות או של המוצרים מצליחים לשחד אותנו ולשכנע אותנו להישאר באתר ולבצע רכישות באותה חנות. אם נשקיע באתר יפה ומושך, נכניס תמונות של המוצרים שלנו, אבל לא סתם תמונות, נשקיע סריקת תמונות מקצועית וכמובן שאפשר גם בתוספת של סריקת שקופיות – ניהנה מאתר מרשים ומושך במיוחד.

  • בלי סרבולים מיותרים –

ישנם אתרים כבדים ומסורבלים אשר כל מעבר מדף לדף וכל בחירה במוצר אורך הרבה זמן ודורש הרבה סבלנות וגם התמצאות במה שקורה באותו האתר. אתרים כאלה לא ממש ישכנעו את הגולש לבצע רכישות באותו האתר.

  • אתר שמזכיר את עצמו –

חנויות ווירטואליות הדואגות ליידע את הלקוחות שלהם על מבצעים שונים באמצעות דפי נחיתה או מסרים שונים, בהודעות דיוור ישירות וכדומה ישמרו את מעגל הלקוחות שלהם ואם הם ישקיעו באופן מקצועי במסרים הללו הם גם יעברו הלאה ללקוחות חדשים ומתעניינים ואלו כמובן יגדילו את מחזור העסק ואת החנות.

  • אתר המציע אפשרויות שונות של משלוחים –

הלקוח רוצה לקבל את המוצר במקום הכי נגיש ונוח עבורו. יש כאלה שיסתפקו בסניף הדואר הקרוב ויש שירצו לקבל את המוצר עד פתח הבית. אתר המציע את האפשרויות השונות יצליח למשוך יותר לקוחות שישמחו לבצע אצלו את הרכישות.

שיווק דיגיטלי – כך קונים היום. אם תשקיעו בחנות הווירטואלית – תיהנו מעסק פורח ומשגשג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *