מקרני וידאו

מקרנים להשכרה – טכנולוגיות הקרנה שונות

השכרת מקרניםאם חשקה נפשכם באיכות תמונה אמיתית, גודל של קולנוע והדבר הקרוב ביותר לתמונה בקולנוע ויש לכם את הממון אז מקרן יציע לכם את הפתרון האולטימטיבי. אז בין אם בא לכם לראות סרט קולנוע, להקרין מצגת במהלך אירוע משפחתי, או להקרין משחק כדורגל לכל החברה – השכרת מקרנים הוא הפתרון האולטימטיבי למי שרוצה ליהנות מהקרנה איכותית במחיר משתלם לכל כיס.

טכנולוגיות הקרנה של מקרנים להשכרה

כאשר אתם פונים להשכרת מקרנים, יהיה עליכם לבחור בין מספר טכנולוגיות. כיום השולטים בשוק הם מקרני ה LED וה LCD. אם כוללים גם מקרנים ישנים יותר אז הטכנולוגיות הן: LED, crt, lcd , dlp

מקרן LED  טכנולוגיית הלד שולטת כיום במסכי המחשב והטלוויזיה לא פסחה גם על שוק המקרנים לקולנוע ביתי. מקרני LED מאפשרים הקרנה באיכות גבוהה תוך חיסכון מרשים בחשמל, כמו גם אורך חיים מאוד משמעותי של נורות ה-LED. נורות אלו פולטות מעט חום ומפיקות אור רב יותר בהשוואה לנורות סטנדרטיות אשר מבזבזות כ-90% מצריכת החשמל בצורה של פליטת חום. בראייה לטווח ארוך, מקרני LED צפויים לחסוך הרבה חשמל בהשוואה למקרנים ישנים, ובנוסף תוכלו ליהנות מאיכות תמונה מיטבית.

מקרן LCD ראשי תיבות של Liquid Crystal Display. המקרן הזה משתמש בקרן אור אחת ובתצוגה קריסטלית כדי להפיק את התמונה כל המסך החיצוני.

מקרן DLP מקרן נוסף שבפועל באצמעות קרן אור אחת. הוא מהווה שיפור לטכנולוגיית הlcd יש לו הפרדת צבעים חזקה יותר בין שחור ללבן, ולאחרונה נעשו שיפורים בטכנולוגייה זו שאפשרו ליצרנים להקטין את רעש המנוע, ואת המשקל של המקרן, וכמו כן את המחיר של מקרני הdlp וlcd וזה הופך אותם לזולים ומשתלמים יותר מאשר מקרני הctr.

מקרן ctr : במקרנים שפועלים על טכנלוגיית crt קיימת טכנולוגיה כמו בטלויזה הרגילה שפועלת על מתדולוגיה של תותחי צבע, (אדום,ירוק וכחול).
שלושת אלה מקרנים את התמונה על המסך החיצוני ויוצרים את התמונה שאנו רואים, מקרנים אלו יקרים יותר וכמו כן ההתקנה שלהם מצריכה עבודה של איש מקצוע. חסרון נוסף הוא שהמקרן יכול לעבוד רק 20 אלף שעות עד שהוא מתקלקל ומחיר תיקון שלו יעלה כמה אלפי שקלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *