המרת קלטות וידאו כדי לשמר את העבר

שנים רבות צברתם חוויות רבות שנותרו צרובות ושמורות על גבי קלטות וידאו כאשר כיום למעשה אין לכם כל דרך לצפות בהם. אז מה? תזרקו את כל אותם הזיכרונות לפח האשפה? אל תעשו את זה לפני שתקראו את המאמר עד תומו כי יש מה לעשות עם אותם קלטות וידאו. בעזרת המומחים בדיוק בתחום הזה תוכלו להעביר את כל אותם סרטונים וחוויות צרובות אל האמצעים הקיימים היום ותוכלו להמשיך ליהנות מההיסטוריה.

המרת קלטות וידאו מכל סוג

לרבים מאתנו סרטי שקופיות שכדאי שיסרקו אותם ישנים אשר אותם צילמנו במצלמות הישנות, או סרטי וידאו אשר אותם הסרטנו באמצעות מכשירי הווידאו העתיקים שכבר אבדו מן העולם כאשר כיום הם מונחים כחפצים שאין להם הופכין. למעשה אין לנו מהם כל תועלת ואין לנו דרך ליהנות מהם. גרוע מכך – ככל שהזמן חולף – האיכות של השמע ושל התמונות יורדת והסיכויים להציל משהו מכל אותם זיכרונות יורדים באופן משמעותי. מסיבה זו מומלץ מאוד למהר ולעשות משהו עם אותם החומרים אם חשוב שלנו שלא לאבד אותם.

איך ממירים המומחים את החומרים שלנו?

אם רק נפנה אל החברה הנכונה והמקצועית נוכל ליהנות לקבל מוצר איכותי במיוחד.

חברה מקצועית מציעה:

  • המרת קלטות וידאו באמצעות תוכנות עריכה וכלים חדשניים.
  • גיבוי מלא של החומר במקום בטוח עד שהלקוח מקבל לידיו את המוצר.
  • שירות מהיר ומקצועי כי אתם לא רוצים להשאיר את החומרים היקרים הללו מחוץ לבית למשך זמן ארוך מידי.
  • אפשרות של איסוף מבית הלקוח – רבים הם המציעים גם את האפשרות של איסוף החומרים מבית הלקוח ומשלוח בסיום העבודה. מדובר בהחלט בתועלת רבה עבור אלו הזקוקים לשירות.

רק חברה שמבטיחה איכות

כאשר אתם אכן מקבלים את ההחלטה לעשות משהו עם כל ערימת קלטות הווידאו שלכם אתם חייבים לברר על החברה המתאימה אשר עליה תוכלו לסמוך ולהפקיד בידיה את העבודה הרגישה והאחראית.

  • בדקו אצל לקוחות קודמים ובררו האם הם היו מרוצים מהתוצאות. יש הרבה חברות המבטיחות את ההמרה המוצלחת והאיכותית ביותר כאשר בפועל קיימים הבדלים גדולים בין התוצאות. חשוב לבחור באפשרות הטובה והמבטיחה ביותר.
  • בררו האם החומרים יעברו ליטוש ועריכה כדי שיהיו איכותיים יותר וברורים מעבר למקור.
  • בדקו כמה זמן יארך עד שהתוצר המוגמר יהיה בידיכם.

רק אם תפנו אל חברה אחראית ומקצועית המבטיחה עבודת המרה איכותית תוך אחריות מלאה על החומרים תוכלו ליהנות בסופו של דבר מתוצאות מוצלחות ומרהיבות שימשיכו להחיות את ההיסטוריה.

נכתב באדיבות זיכרון צילומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *