גאדג'טים

3 גאדג'טים חדשים ומדהימים לשנת 2017

ככל שהטכנולוגיה נכנסת יותר לחיינו, כך גם גאדג'טים שונים הופכים בהדרגה לחלק בלתי נפרד מחיינו. גאדג'טים חדשים יוצאים לשוק בכל יום וזאת בזכות התפתחות מהירה מאוד של המדע והטכנולוגיה בעידן בו אנחנו חיים, לצד יכולת ייצור חסרת תקדים (המבוססת על כוח עבודה זול במזרח). למעשה, יש כיום מגוון אדיר של גאדג'טים עד שניתן בקלות לקבל סחרחורת וללכת לאיבוד בים האפשרויות.

למרות שאנחנו כבר מוקפים לחלוטין בטכנולוגיה מתקדמת – מחשבים, טלפונים, טלוויזיות, שעונים – הכל חכם, הכל מהיר – ועדיין, נראה שאנשים לא יודעים שובע ומחפשים ללא הרף משהו חדש. והיכן שיש ביקוש יש גם היצע, ולכן אנחנו רואים גשם בלתי פוסק של גאדג'טים שפוקד אותנו, וכל הזמן אנחנו מתבשרים על התפתחויות חדשות וגאדג'טים חדשים. היום נביא בפניכם 5 גאדג'טים מדליקים ביותר שהושקו ב-2017:
גאדג'טיםמחשבים ניידים Dell 2-in-1: חברת דל הציגה לאחרונה כמה מחשבים ניידים חדשניים, כשהבולטים ביניהם הם: Latitude 7285 ו XPS 13 דגמים חדשים. ה-Latitude החדשני נראה כמו מחשב נייד לכל דבר – עד שמפרקים אותו לשניים ומקבלים טאבלט עוצמתי שמתעלה בביצועיו על הרבה טאבלטים ויצורי כלאיים אחרים שראינו בשנים האחרונות. היתרונות כוללים מסך מגע איכותי מאוד, ועט מגע. גאדג'ט נוסף ומדהים שהציגה השנה DELL הוא ה XPS 13. מדובר במחשב נייד ורסטילי שמזכיר בתכונותיו את ה YOGA המוכר והאהוב של Lenovo. אלא שכאן אנחנו רואים קפיצת מדרגה בנוחות השימוש, בזכות מימדים דקיקים במיוחד וסיבוב המסך על ציר מסתובב שמאפשר שימוש בכל זווית אפשרית (כולל מצב דמוי טאבלט).

Lenovo Smart Assistant: הרמקול החדש של Lenovo הוא אלטרנטיבה מעניינת (ופחות יקרה) ל- Echo של אמאזון. הוא משלב שמונה מגברים ולטענת ל Lenovo הוא יכול לקבל פקודות קוליות גם ממרחק של כ 5 מטרים. Lenovo ייצרה פה עוזר אישי חכם שעובד מושלם לדברים כמו ניהול פגישות ולוחות זמנים, ביצוע בירורים, הקלטת תזכורות, וכמובן – להשמעת מוזיקה.

Asus Zenfone AR: כפי ששמו מרמז, הוא טלפון חכם שתומך בצורה רצינית בהגת תכנים במציאות וירטואלית תלת מימדית ובמציאות רבודה. ה ZENFONE AR מבוסס על פיתוחים חדישים של גוגל כדוגמת ה TANGO ו DAYDREAM, מה שאומר שהציוד שלו מותאם במיוחד כדי לעקוב אחר תנועה, לראות עומק, ולהתמצא במרחב, וזאת על מנת להפעיל באופן מיטבי יישומי AR ו- VR.

החיים המודרניים שלנו ב 2017 מושפעים מאוד מהגאדג'טים שסביבנו. פעם אחר פעם, אנחנו נוהים אחר פיתוחים חדשים ואחר גאדג'טים טריים ששוחררו לשוק. עם התקדמות הטכנולוגיה, פוטנציאל רב כבר מומש וחברות הטכנולוגיה העומדות מאחורי הגאדג'טים המובילים הלכו והתפתחו בהתמדה, שכן מספר גדל והולך של אנשים מתעניין, ושואף להישאר עדכני באמצעות רכישת הגאדג'טים הנחשבים ביותר בשוק. ולמרות הכל, נדמה שאנחנו רק בהתחלה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *